fbpx

Aktualności - KORSOL - Zintegrowane systemy informatyczne

Nowoczesna edukacja napotyka na coraz większe wyzwania i potrzebuje coraz bardziej zaawansowanych narzędzi. Skuteczne zarządzanie zasobami staje się kluczowe dla płynnego funkcjonowania placówek edukacyjnych. Przedstawiamy system do inwentaryzacji w szkołach KORSOL.

Obieg wniosku zakupowego to niezwykle ważny element funkcjonowania firm. Często też stanowi spory problem organizacyjny i proceduralny. Jak utrzymać porządek w dokumentacji, usprawnić ten proces i odpowiednio nim zarządzać?

Jak możemy usprawnić proces ubiegania się i zatwierdzania szkoleń? Jakie zalety ma obieg wniosku szkoleniowego KORSOL? Czy tego typu funkcjonalności można rozszerzyć na inne aspekty pracy firmy?

Ogłoszono nowe decyzje w sprawie KSeF – przesunięcie terminu obowiązkowego wdrożenia o co najmniej pół roku. Czy ta zmiana będzie korzystna dla polskich przedsiębiorców? Czy KSeF będzie obowiązkowy jeszcze w 2014 roku?

Choć ZSI stanowi obecnie podstawę sprawnie funkcjonującej firmy, nadal niewielu przedsiębiorców wie, czemu warto inwestować w tego typu narzędzia. Zintegrowany system informatyczny – co to jest i jakie przynosi korzyści?

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2023

Życzymy wszystkim Państwu wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej atmosferze, w gronie rodziny i przyjaciół. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie wiele pozytywnych niespodzianek.

Jak narzędzia Korsol wspierają zarządzanie czasem pracy w firmie? Z jakimi korzyściami się to wiąże w kontekście monitorowania pracy i wzrostu wydajności? Czy nasze rozwiązania wpływają także na zadowolenie samych pracowników?

KSEF – wady i zalety

21 listopada 2023

KSeF już niedługo stanie się nieodłącznym elementem pracy każdej firmy i każdego przedsiębiorstwa. Wprowadzono go w celu ułatwienia procesu wystawiania, przesyłania i przechowywania faktur elektronicznych, jednak czy na pewno się sprawdzi?

Czas to jeden z najcenniejszych zasobów zarówno dla jednostek, jak i całych organizacji. Odpowiednie zarządzanie nim może stanowić klucz do efektywności i sukcesu finansowego przedsiębiorstw. Rejestracja czasu pracy a wydajność – jak łatwo poprawić wyniki firmy?

Kwesta wysyłania załączników to temat najbardziej frapujący przyszłych użytkowników Krajowego Systemu e-Faktur. Czy KSeF pozwala na przesyłanie innych plików niż faktura ustrukturyzowana?

Ministerstwo Finansów zapowiada rewolucję, jaką jest Krajowy System e-Faktur. Podpowiadamy, co czeka przedsiębiorców w najbliższych miesiącach i jak należy przygotować się na zmiany. KSeF - od kiedy obowiązkowy?

Każda firma doświadczyła kiedyś problemów kadrowych. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa zdarzają się trudności z organizacją urlopów, nagłe wypadki i pomyłki w trakcie planowania grafiku zmian. Jak system IT może ułatwić firmom takie zadania jak ewidencja i planowanie urlopów?

W jaki sposób efektywnie zarządzać projektami w firmie? Jakie istnieją skuteczne narzędzia informatyczne do zarządzania projektami? W jaki sposób wspomagają działania firm oraz pracę zespołową? Zarządzanie projektami - na czym polega?

Życzenia Wielkanocne

06 kwietnia 2023

Już za chwilę Święta! Życzymy wszystkim z tej okazji dużo spokoju, radosnych spotkań i odpoczynku od codziennych obowiązków.

Coraz więcej rekruterów oraz działów HR dużych firm twierdzi, że ATS to absolutny must-have dla pozyskujących nowych pracowników. Z punktu widzenia aplikujących również ma sporo zalet. System ATS – co to jest i dlaczego warto go mieć?

Życzenia Świąteczne

23 grudnia 2022

Już za chwilę Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji pragniemy życzyć Państwu szczęśliwych i spokojnych chwil spędzonych w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Czy w biznesie często zdarzają się inwestycje, które tak naprawdę są formą oszczędności? Oczywiście, że tak. Otwieranie przed firmami nowych możliwości obniżenia kosztów i zwiększenia efektywności to nasza specjalność. Jak to robimy? Jak EOD pomaga oszczędzać?

Lepsza komunikacja w firmie

19 października 2022

Jakie mogą być objawy braku dobrej komunikacji w przedsiębiorstwie? Które działy i procesy są najczęściej narażone na trudności z przepływem informacji? A co ważniejsze, jak zaradzić temu problemowi? Lepsza komunikacja w firmie - przedstawiamy 5 sposobów.

Z bliskiej perspektywy pracodawca i pracownicy nie są w stanie dostrzec wad obsługiwanych systemów. Czasem też świadomie je ignorują. Dlaczego systemy ERP są nieskuteczne w niektórych firmach? Jak rozpoznać wadliwe narzędzia?

Właściwa organizacja spraw w firmowym systemie może znacznie przyspieszyć wiele procesów oraz podnieść wydajność pracowników. Jak zadbać o porządek i usprawnić zarządzanie sprawami i dokumentami?

Strona 1 z 4

Kontakt

KORSOL” Sp. z o.o.

ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

 Korsol wspiera:

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

  +48 601 501 386
  kornel.grzywocz@korsol.pl